Kontakt


Stomatologia MAXIMA

ul. Tatrzańska 63A lok. 02
93-219 Łódź

ZAPRASZAMY!!!

tel: 42 640 00 66 oraz
692-380-079

Umiejscowienie

Gabinet Stomatologia MAXIMA położony jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, nieopodal Parku Podolskiego. Dojazd możliwy jest zarówno jedną z głównych arterii komunikacyjnych miasta – ul. Śmigłego-Rydza – jak również mniej uczęszczanymi drogami, m.in. ul. Stefana Grota-Roweckiego.

Gabinet znajduje się w takiej lokalizacji, która umożliwia bezproblemowe dotarcie zarówno Pacjentom zmotoryzowanym, jak również i tym, którzy korzystają z komunikacji miejskiej – nieopodal znajduje się przystanek tramwajowy linii nr 1, 4 oraz 14 (Śmigłego-Rydza – Zbaraska).

Jak do nas dotrzeć

  • Dotarcie ze ścisłego centrum miasta (ul. Piotrkowska, np. przystanek Piotrkowska-Struga) lub okolic Śródmieścia zajmuje zaledwie 22 minuty (autobus linii 70A i 83).

  • Również dojazd z najbardziej charakterystycznych dla Łodzi punktów, takich jak Centrum Handlowe Manufaktura czy Pałac Poznańskich – dzisiaj Muzeum Miasta Łodzi – nie powinien stanowić najmniejszego problemu – dogodne połączenie tramwajowe (linie nr 3 i 1) pozwoli na dojazd do naszego gabinetu w ok. 30 minut.

  • Klinika sąsiaduje z obiektem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łodzi (Filia 10), która również znajduje się na ul. Tatrzańskiej. Dzięki tak rozpoznawalnym i charakterystycznym punktom dojazd do Kliniki nie stanowi najmniejszego problemu.

Współrzędne geograficzne


51°44’35.3″N 19°29’30.2″E.


Odległość Gabinetu Stomatologia MAXIM:

  • od centrum (ul. Piotrkowska) – 4,6 km
  • od dworca PKP (Łódź Kaliska) – 7,1 km
  • od Centrum Handlowego Manufaktura – 7,6 km

Formularz kontaktowy


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości